#KADETchallenge – challenge accepted ­čĺ¬

Wyzwanie polega na odwzorowaniu starego zdj─Öcia kadet├│w. Zasady #KADETchallenge s─ů proste: Ô×í W wyzwaniu mo┼╝e wzi─ů─ç udzia┼é tylko szko┼éa uczestnicz─ůca w programachÔÇ× Certyfikowane Wojskowe Klasy MunduroweÔÇŁ i ÔÇ×Oddzia┼éy Przygotowania WojskowegoÔÇŁ, Ô×í Spo┼Ťr├│d 6 zdj─Ö─ç wybierzcie wraz ze swoim nauczycielem jedno. LINK DO ZDJ─ś─ć: ­čôú­čôúhttps://cutt.ly/KadetChallengeFotoÔ×í W ci─ůgu 48 h od nominacji zr├│bcie zdj─Öcie, kt├│re b─Ödzie wiern─ů kopi─ů wybranego zdj─Öcia w nowej i ├│wczesnej ods┼éonie, Ô×í Wybrane zdj─Öcie historyczne oraz jego wiern─ů kopi─Ö w nowej ods┼éonie zamie┼Ť─çcie na tablicy profilu FB swojej szko┼éy, Ô×í W opisie zamieszczonego materia┼éu dodajcie #KADETchallenge, czytane teraz przez Was zasady WYZWANIA, a tak┼╝e nominujcie przynajmniej 3´ŞĆÔâú szko┼éy uczestnicz─ůce w programach ÔÇ×Certyfikowane Wojskowe Klasy MunduroweÔÇŁ b─ůd┼║ ÔÇ×Oddzia┼éy Przygotowania WojskowegoÔÇŁ, MAPA szk├│┼é z CWKM i OPW — https://cutt.ly/PROGRAMYÔ×í Nominowane szko┼éy maj─ů 4´ŞĆÔâú8´ŞĆÔâú h na podj─Öcie WYZWANIA. #KADETchallenge realizowany b─Ödzie do 31 maja br. UWAGA: najlepsze zestawienia zostan─ů opublikowane w okoliczno┼Ťciowym albumie odnosz─ůcym si─Ö do tradycji Korpusu Kadet├│w. Biuro Programu Zosta┼ä ┼╗o┼énierzem Rzeczypospolitej serdecznie dzi─Ökujemy za nominacj─Ö !

A do dalszej zabawy zapraszamy: Ô×íSzko┼éa Techniczna przy Bydgoskim Zak┼éadzie Doskonalenia ZawodowegoÔ×íI Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Jana Kasprowicza w Inowroc┼éawiuÔ×íXIV Liceum Og├│lnokszta┼éc─ůce im. Zbigniewa Herberta w Lublinie

Nasze social media

Najnowsze aktualno┼Ťci

Archiwum aktualno┼Ťci