#KADETchallenge – challenge accepted 💪

Wyzwanie polega na odwzorowaniu starego zdjęcia kadetów. Zasady #KADETchallenge są proste: ➡ W wyzwaniu może wziąć udział tylko szkoła uczestnicząca w programach„ Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe” i „Oddziały Przygotowania Wojskowego”, ➡ Spośród 6 zdjęć wybierzcie wraz ze swoim nauczycielem jedno. LINK DO ZDJĘĆ: 📣📣https://cutt.ly/KadetChallengeFoto➡ W ciągu 48 h od nominacji zróbcie zdjęcie, które będzie wierną kopią wybranego zdjęcia w nowej i ówczesnej odsłonie, ➡ Wybrane zdjęcie historyczne oraz jego wierną kopię w nowej odsłonie zamieśćcie na tablicy profilu FB swojej szkoły, ➡ W opisie zamieszczonego materiału dodajcie #KADETchallenge, czytane teraz przez Was zasady WYZWANIA, a także nominujcie przynajmniej 3️⃣ szkoły uczestniczące w programach „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe” bądź „Oddziały Przygotowania Wojskowego”, MAPA szkół z CWKM i OPW — https://cutt.ly/PROGRAMY➡ Nominowane szkoły mają 4️⃣8️⃣ h na podjęcie WYZWANIA. #KADETchallenge realizowany będzie do 31 maja br. UWAGA: najlepsze zestawienia zostaną opublikowane w okolicznościowym albumie odnoszącym się do tradycji Korpusu Kadetów. Biuro Programu Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej serdecznie dziękujemy za nominację !

A do dalszej zabawy zapraszamy: ➡Szkoła Techniczna przy Bydgoskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego➡I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu➡XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie