Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Nr 7

W dniu dzisiejszym, tj. 14 października 2020r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce, był on inny niż zawsze. W małym gronie kadry nauczycielskiej oraz pracowników administracji i obsługi z zachowaniem reżimu sanitarnego, Pani Dyrektor mgr Renata Piszcz podziękowała wszystkim obecnym za dotychczasową pracę, zwłaszcza w tym trudnym czasie. Następnie w imieniu Starosty Szczecineckiego p. Krzysztofa Lisa przekazała dwóm nauczycielkom: p. Irenie Piaszczyńskiej oraz p. Joannie Nowak, Nagrody Starosty Szczecineckiego. W dalszej części wyróżnieni Nagrodą Dyrektora Szkoły zostali nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły i internatu. Punktem kulminacyjnym było skosztowanie wyśmienitego tortu okolicznościowego przekazanego w prezencie od Gminnej Spółdzielni Samopomocy Chłopskiej w Bobolicach.