Kolejny sukces absolwentów certyfikowanej wojskowej klasy mundurowej z Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze

Na 350 miejsc na wszystkich kierunkach kształcenia w renomowanej Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu dla kandydatów z całego kraju Paulina Jagusz i Michał Litwinowicz, ubiegłoroczni absolwenci Zespołu Szkół po trudnych egzaminach wstępnych, w roku pandemii, zostali pierwszymi absolwentami białoborskiej szkoły , studiującymi na tej Akademii. Jako młodzi podchorążowie dzielnie radzą sobie z wymagającymi zadaniami żołnierza i studenta, przecierając szlak kolejnym rocznikom naszych absolwentów. To dowód, na to że nasza szkoła bardzo dobrze przygotowuje swoich uczniów do największych wyzwań jakie stawiają Wyższe Uczelnie Wojskowe.   
Pozdrawiamy, 
Zespół Szkół Nr 7 w Białym Borze