MD BUDINVEST wspiera białoborską siódemkę

Dyrektor szkoły, dyrektor budinwest, pedagog , nauczyciel, wf w siłowni szkolnej

Kilka miesięcy temu Zespół Szkół Nr 7 w Białym Borze przeszedł gruntowny remont sali gimnastycznej oraz jej zaplecza, w tym siłowni szkolnej. Jego realizacja była możliwa dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Powiat Szczecinecki z Ministerstwa Sportu ze spodków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej.

Swoją „cegięłkę” wsparcia dla szkoły przekazał również MD BUDINVEST Biały Bór, który nieodpłatnie podarował rowerek do ćwiczeń dla młodzieży szkolnej. Podczas przekazania nowego sprzętu firmę reprezentował m.in. Dyrektor Mateusz Kowalski:

Jako przedstawiciele firmy MD BUDINVEST bardzo się cieszymy, że możemy pomóc uczniom w ćwiczeniach i zdobywaniu kondycji fizycznej co jest niezwykle ważne w dobie pandemii. Często bierzemy udział w różnych inicjatywach.

W imieniu Zarządu i pracowników firmy przekazujemy rowerek do ćwiczeń dla Uczniów z Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze. Jest to szkoła o profilu mundurowym, więc tym ważniejsze jest kształtowanie kondycji wśród uczniów, aby absolwenci mogli w przyszłości dbać o nasze bezpieczeństwo.

Mamy nadzieję, że tym gestem chociaż w małym stopniu przyczynimy się do propagowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród szkolnej młodzieży.’’

Dyrektor Zespołu Szkół Nr r w Białym Borze w imieniu całej społeczności szkolnej, serdecznie dziękuje za nieodpłatne przekazanie sprzętu sportowego. Mamy nadzieję, że już niedługo sytuacja epidemiologiczna w kraju się poprawi i uczniowie będą mogli wrócić do szkoły oraz korzystać z nowego nabytku.

DZIĘKUJEMY !