Młodzieżowa Liga Strzelecka w Koszalinie pamięci hetmana Stanisława Zółkiewskiego, zdobywcy Moskwy 29 X 1610r.

• Dominik Podsiedlik
  • Sebastian Romańczuk
  • Konrad Kozłowski
  •

zajęła I miejsca w konkurencjach karabin pneumatyczny, karabin sportowy, pistolet sportowy oraz w klasyfikacji ogólnej.

Zaś drużyna w składzie:

• Filip Dymarski
  • Mirela Płościńska
  • Monika Bednarz

zajęła IV miejsce w klasyfikacji ogólnej.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii chłopców Konrad Kozłowski zajął I miejsce
w konkurencji karabin sportowy oraz III miejsce w konkurencji pistolet sportowy.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt Mirela Płościńska zajęła II miejsce
w konkurencji pistolet sportowy oraz III miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny.

W klasyfikacji ogólnej z wszystkich trzech konkurencji Konrad Kozłowski zajął II miejsce, a Dominik Podsiedlik zajął III miejsce.

Kadetom serdecznie gratulujemy wyników oraz życzymy powiedzenia na kolejnych zawodach, tym razem na Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Strzelectwie Sportowym z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, które odbędą się dn. 16.11.2021r.